Kit media

În această pagină veți găsi o gamă variată de resurse media, inclusiv fotografii, videoclipuri și documente informative, ce vor ajuta la promovarea ASE în diferite medii online și offline.

Kitul media este conceput pentru a fi utilizat de către presă, parteneri, studenți, absolvenți și toți cei interesați de activitatea ASE.

Vă invităm să explorați aceste resurse și să le utilizați așa cum sunt fără a fi alterate, respectând manualul de identitate al ASE.

Kit foto

Kit video

ASE 109 – ADUNAREA FESTIVA dedicata
zilei ASE, 6 aprilie 2022