Conferințe organizate de Facultățile ASE în luna iunie 2024

1. Acasa Comunicare Evenimente 2024 Conferințe organizate de Facultățile ASE în luna iunie 2024
  • 5 iunie: Conferinţa „Evaluarea pentru piaţa de capital din România”, organizată de ANEVAR în colaborare cu Academia de Studii Economice Bucureşti și găzduită de Aula Magna ASE. Site conferință.
  • 6-8 iunie: Conferința internațională „New Trends in Sustainable Business and Consumption” – BASIQ 2024, organizată la Almeria, Spania, de către University of Almeria. Faculty of Economics and Business, Academia de Studii Economice din București și Asociația pentru Inovație și Calitate în Afaceri Durabile – BASIQ. Site conferință.
  • 13-14 iunie: Conferința academică a ASE – „International Conference on Economics and Social Sciences” – ICESS 2024, cu tema „Exploring Global Perspectives: The Future of Economics and Social Sciences”. Site conferință.