Bursele Regale

Luni, 30 octombrie a.c., a avut loc, la Palatul Elisabeta, ceremonia dedicată acordării Burselor Regale unor studenţi români şi din Republica Moldova.În cadrul evenimentului, Majestatea Sa Margareta, Custodele Coroanei Române şi Alteţa Sa Regală Principele Consort au acordat, pentru a șasea oară, burse pentru doi studenți de la ASE. Câștigătorii din acest an sunt:

• Bursa Regele Carol I, studentul Nicolae Ştefaniuc, anul II, Facultatea de Administrație și Management Public;
  • Bursa Regina Elisabeta, studenta Ana Vizitiu, anul II, Facultatea de Relații Economice Internaționale.

Studenții au fost însoțiți la Palatul Elisabeta, din partea conducerii universității, de conf. univ. dr. Florina Mohanu, directorul de Marketing si Comunicare al ASE. Felicitări, dragi studenți! Foto…